Kepenk Tamiri

kepenk tamiri servisi

 AXXA Kepenk motorlu Kapı Hizmetleri uygun fiyatlı ve deneyimli garaj kapısı şirketidir. Yerel Topluluk ve Yakın Bölgelerde Hizmet Sunuyoruz. Yüksek Kaliteli Hizmetler Sunuyoruz.

 

Otomatik kepenkler hakkında teknik destek almak için ve bakım sözleşmesi yapmak için hemen bizi arayın     0530 554 8008 Otomatik kepenk tamir ve destek ekibi haftanın yedi günü günün yirmi dört saati kesintisiz ve acil olarak otomatik kepenk servisi bir telefonla servis kapınızda.
AxxA Kepenk

 

Kepenk Tamiri ve Kepenk Servisi

Kepenk sıkışması kepenk’in hareketli parçaları arasında yer alan kepenk paleti hareket edemez hale geldiği zaman bu arıza kepenk sıkışması olarak adlandırılır. Kepenk sıkışması arızası kepenk paleti aşağıya inmiyor yada yukarıya doğru kalkmıyor ise kesinlikle kepenk servisi müdahalesiyle kepenk arızası tamir edilmelidir. Kepenk sıkışması çok fazla masraf açan bir arıza değildir fakat kepenk sıkışması kepenk çalışmaması durumunda kepenk’e yapılacak tecrübesiz ve bilinçsiz müdahaleler otomatik kepenk’in sağlam çalışan kepenk aksesuarlarına zarar verir ve otomatik kepenk‘de daha fazla kepenk parçaları arza yapar ve bu arızalı parçalar yenisi ile sağlam ve Orijinal otomatik kepenk yedek parçaları ile değişmesi gerekir. Otomatik kepenk‘de arızalı her parça ve arızalı kepenk parçalarının yenilenmesi kepenk servisi maliyetini artırır. Kepenk sıkışması olduğunda arızalı kepenk’inizi tecrübeli sertifikalı deneyimli ustalarımızla ucuza tamir ettirebilirsiniz.

 

 

Kepenk Tamiri Sloganımız, müşteri her zaman önce gelir. Bu nedenle haftanın her günü, günün 24 saati ihtiyacınız olan hizmetleri sunduğumuzdan emin olmak için zamanımızı ayırıyoruz. Profesyonellerimiz eğitimli ve deneyimlidir ve her müşteri için en iyi hizmetlerden kısa bir şey sunmaya çalışmaktadır.

Yazdır