bakırköy kepenk tamiri

bakırköy kepenk tamiri , bakırköy kepenk servisi

bakırköy kepenk tamiri , Otomatik kepenkler hakkında teknik destek almak için ve bakım sözleşmesi yapmak için hemen bizi arayın 0530 554 8008 Otomatik kepenk tamir ve destek ekibi haftanın yedi günü günün yirmi dört saati kesintisiz ve acil olarak otomatik kepenk servisi bir telefonla servis kapınızda.
AxxA Kepenk

Kepenk sıkışması kepenk’in hareketli parçaları arasında yer alan kepenk paleti hareket edemez hale geldiği zaman bu arıza kepenk sıkışması olarak adlandırılır. Kepenk sıkışması arızası kepenk paleti aşağıya inmiyor yada yukarıya doğru kalkmıyor ise kesinlikle kepenk servisi müdahalesiyle kepenk arızası tamir edilmelidir.

 

en yakin bakırköy kepenk tamiri? 0530 554 80 08 - Profesyonel ekiplerimiz kısa sürede arızanızın nedeninş tespit eder ve arızayı giderir. Bu konudaki ekibimiz yıllardır birlikte çalışan işinin uzmanı kişilerden kuruludur. bakırköy de hizmet verdiğimiz semtler ve mahalleler; Bakırköy, Ataköy Tüm Kısımlar, Yeşilköy, Basınköy, Cevizlik, Kartaltepe, Osmaniye, Sakızağacı, Şenlikköy, Yenimahalle, Yeşilyurt, Zeytinlik, Zuhuratbaba

 

Kepenk sıkışması çok fazla masraf açan bir arıza değildir fakat kepenk sıkışması kepenk çalışmaması durumunda kepenk’e yapılacak tecrübesiz ve bilinçsiz müdahaleler otomatik kepenk’in sağlam çalışan kepenk aksesuarlarına zarar verir ve otomatik kepenk‘de daha fazla kepenk parçaları arza yapar ve bu arızalı parçalar yenisi ile sağlam ve Orijinal otomatik kepenk yedek parçaları ile değişmesi gerekir.

Otomatik kepenk‘de arızalı her parça ve arızalı kepenk parçalarının yenilenmesi kepenk servisi maliyetini artırır. Kepenk sıkışması olduğunda arızalı kepenk’inizi tecrübeli sertifikalı deneyimli ustalarımızla ucuza tamir ettirebilirsiniz.

 

bizi arayın 0530 554 8008

 

otomatik kepenk neden açılmaz :

  • elektrik yokken otomatik kepenk nasıl açılır
  • elektrikli panjur açılmıyor
  • otomatik kepenk yarıda kalıyor
  • otomatik kepenk anahtarsız kapatma
  • otomatik kepenk tam açılmıyor
  • otomatik kepenk ses yapıyor
  • otomatik kepenk motor arızası
  • otomatik kepenk bakımı nasıl yapılır

 

 


Yazdır