iletisim@axxakepenk.com
0530 554 80 08
0530 554 80 08

Bayrampaşa Garaj Kapısı Tamiri

Bayrampaşa Garaj Kapısı Tamiri

Otomatik Garaj Kapı Tamiri, Yana Kayar Garaj Kapı Tamiri, Fotoselli Otomatik Garaj Kapı Tamiri, Otomatik Garaj Kapı Servisi, Otomatik Garaj Kapı Bakımı, Otomatik Cam Garaj Kapı Tamiri, Otomatik Garaj Kapı Kumanda Tamiri, Otomatik Garaj Kapı Motor Tamiri, Otomatik Garaj Kapı Radar Tamiri, Radarlı Garaj Kapı Tamiri, Otomatik Garaj Kapı Fotosel Göz Tamiri

Otomatik garaj kapıları, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılması ve ayarlanabilir kısa süre içinde kapanması özelliğiyle, insan giriş çıkış sirkülasyonu yoğun olan işletmelerde özellikle tercih edilen mekanizmalardır.

Axxa Kepenk, İstanbul genelinde hizmet vermekte olup tüm otomatik garaj kapı tamir servisi arayışlarınıza çözüm bulacağınız bir firmadır. Gerekli teknik bilgiye sahip olmanın yanında tüm otomatik garaj kapı sistemlerinin marka bazında yedek parçalarımız mevcuttur.

Otomatik garaj kapısı kullanımı kolay olduğundan tercih edilmektedir. Elle sabah açıp akşam kapatma sorunu olmadan kumanda sistemi olduğundan otomatik kapı bu nedenden dolayı son yıllarda iş yerleri tarafından en çok tercih edilen bir sistemdir. İstanbul tüm ilçe ve semtlerine oluşturmuş olduğumuz işinde tecrübeli usta kadrosu ile arızalanan bakıma ihtiyacı olan otomatik garaj kapı tamir servis hizmetlerini bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Otomatik garaj kapıları, her türlü genişlik ve yükseklikte, her projeye ve detaya uygulanabilir niteliklere sahiptir.Otomatik garaj kapılarında, kullanım amacına yönelik olarak program seçim anahtarı, batarya, elektronik kilit, anahtarlı şalter, kartlı, butonlu ve şifreli geçiş sistemi, uzaktan kumanda, değişik cam alternatifleri, hava perdesi gibi çeşitli seçenekler ilave edilebilir.

Otomatik garaj kapı tamiri, Otomatik garaj kapı kullanım alanları; Fabrika, İmalathane, Tersane, Villa, Okul, Çiftlik, Kurumsal Firmalar, Otel, Motel, Ev, İşyeri, Tatil Köyleri ve girişi çıkışı çok yoğun olan kapılar için çok elverişli, şık ve modern kapılardır.

Bayrampaşa içinde hizmet verdiğimiz semtler;